Кејт Мичел

Обвинета за неверство

300 ден

Елен и Хал се во среќен брак со години. Елен очајно сака деца. Хал е стерилен, но не сака да ѝ признае од страв да не ја изгуби… Кога Елен конечно забременува, Хал ја обвинува за неверство… Ќе биде ли љубовта посилна од сомнежот?

Категорија

Дополнителни информации

Автор

Димензии

21×14

ИСБН

978-608-4626-95-4

Јазик

Наслов на оригиналот

Страници

Година на издавање

Мислења

Сѐ уште нема мислења

Биди првиот што ќе сподели мислење “Обвинета за неверство”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *