Ина Мур

Допирот на ѕверот

500 ден

Маж што не се откажува од својот сон, жена што свесно ги жртвува своите соништа поради него.

Таа беше неговиот лек, цврсто стоејќи на земјата и во неговиот дом, додека тој леташе на небото трчајќи по својот сон, и не претпоставувајќи дека реалноста е многу подобра. Оставајќи му ја онаа што ја сака на друг маж, Хантер сам себе уште повеќе се повреди. Дали тој ќе може да ја поправи грешката откако претходно му го сврте грбот на домот што сам го создаде?

Категорија

Дополнителни информации

Автор

Димензии

21×13 см

Јазик

ИСБН

978-608-4995-01-2

Наслов на оригиналот

Страници

Година на издавање

Мислења

Сѐ уште нема мислења

Биди првиот што ќе сподели мислење “Допирот на ѕверот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *